NAŠE KONTAKTY

   


  Na našej informačnej linke poskytujeme len všeobecné informácie. Náš klientsky servis nevie poskytnúť pomoc pri nákupe alebo modifikácii lístkov, v prípade informácií obsadenosti, v otázkach s už objednanými narodeninami. Žiadame Vás, aby ste si pred volaním prečítali otázky a odpovede, nachádzajúce sa v našom menu Často kladené otázky. Môžete tu nájsť odpovede na množstvo otázok.


  ADRESA

  Lamačská cesta 5959/1,
  841 05 Bratislava

  Email

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  Naša informačná linka

  + 421 910 499 939

  Pre skupiny: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


  Pre našich hostí je parkovanie bezplatné  Ak máte akékoľvek sťažnosti alebo pripomienky týkajúce sa vašej návštevy nášho parku, kliknite na odkaz nižšie a podeľte sa s nami o svoj názor!

   

  Ak máte akékoľvek otázky, požiadavky alebo problémy týkajúce sa rezervácie, nákupu vstupeniek, registrácie, narodenín, píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.!

   


  Údaje o spoločnosti:

  Cyberjump Slovakia s.r.o (IČO: 52 521931)

  Pribinova 10, 81109 Bratislava, Slovakia


  © Cyberjump. All Rights Reserved.