Predstavenie Trampolínového parku Cyberjump Bratislava

  KLIMATIZOVANÁ MIESTNOSŤ

   

  Trampolínový park Cyberjump Bratislava očakáva svojich hostí milujúcich aktívnu zábavu na 3000 metroch štvorcových. 13 druhov herných prvkov, nachádzajúcich sa na skoro 1500 metroch štvorcových ponúka nezabudnuteľnú zábavu pre všetky vekové kategórie. V našom bratislavskom parku sa naši návštevníci budú môcť stretnúť aj s novými hernými prvkami. A našu High performance arénu sme prešpikovali, aby ponúkala vysoko vzrušujúci zážitok aj pre pokročilých „jumperov“.

   

  Naše hry

  Dodge ball

  Dodge ball

  Verzie klasickej hry vybíjaná rozvinutá pre trampolíny. Voči sebe súperia dva tímy na trampolínovom ihrisku. Použitím akrobatických pohybov sa vyhýbaj lopte, ktorá smeruje na Teba, alebo pri hodení lopty naber švih pomocou gumených stolov! V záujme najprofesionálnejších pohybov sa môžeš odraziť aj od 45 stupňových plôch.

  Dodge Attack - Interaktívna hra s hádzaním do terča

  Dodge Attack - Interaktívna hra s hádzaním do terča

  Dodgeball hru sme učinili ešte vzrušujúcejšou prostredníctvom interaktívnych terčov, umiestnených na konci dráh.

  Traf tabuľu súpera, ale súčasne ochraňuj tú svoju pred zásahmi!

  Zbieraj čoraz viac bodov, ale súčasne pracujte spolu ako tím, aby ste na konci hry zvíťazili v súboji vo vybíjanej!

  Otvorené trampolínové ihrisko

  Otvorené trampolínové ihrisko

  Skáč, nacvičuj, rozvíjaj svoje akrobatické schopnosti na otvorených trampolínových dráhach! Profesionálne plochy gumových stolov Ti pomôžu, aby si ohľadom svojich schopností vydal zo seba čo najviac na trampolíne. Počas skákania nezabúdaj na svoju bezpečnosť, ako aj bezpečnosť svojich spoločníkov!

  Slamball ihrisko

  Slamball ihrisko

  Kto by nechcel vyskočiť tak vysoko a zavesiť loptu do koša tak, ako Michael Jordan? Na trampolínovom basketbalovom ihrisku pomocou trampolínového nástroja môžeš ľahko vyskočiť nad obruč, aby si loptu nádherne mohol zavesiť do koša.

  High performance aréna

  High performance aréna

  V high performance aréne môžeš vyskúšať skákacie plochy najvyššej kvality, pomocou ktorých budeš môcť skákať do výšok, ktoré si si doteraz nemohol ani predstaviť. Aj súťažiaci na gumených stoloch používajú takéto nástroje. Tieto trampolíny boli vyvinuté vyslovene na to, aby si mohol svoje skákacie schopnosti rozvinúť do dokonalosti.

  Ninja warrior dráha

  Ninja warrior dráha

  Ak chceš skutočne veľkú adrenalínovú dráhu, potom sa vyskúšaj na našich ninja warrior dráhach.

  Na nástroji, vyžadujúcom si značnú fyzickú kondíciu bez ťažkostí dokážu prejsť len tí najtrénovanejší dobrodruhovia.

  Zmerajte si svoje zručnosti, kto dokáže rýchlejšie prejsť cez prekážkovú dráhu.

  Vďaka penovému matracu umiestnenému pod ninja dráhou, aj keď spadneš, sa ti nič nestane, môžeš znova začať so zdolávaním dráhy.

  Battle beam dráha

  Battle beam dráha

  Zabojuj so svojim priateľom v rámci skvelého battle beam súboja. Zostaň hore dlhšie na tenkej lávke, pokús sa svojho súpera vyviesť z jeho rovnováhy pomocou battle beam tyčí, a zhodiť ho do penovej jamy. Bude to skutočne dobrá zábava, uvidíš!

  Penová jama

  Penová jama

  Tu môžeš skvele skúšať svoju šikovnosť na urobenie salta. Mäkká penová jama poskytuje maximálne bezpečie pri dopade. Lietaj, otáčaj sa, krúť sa a na konci padaj do mora ochraňujúcich penových kociek. Ale zato buď opatrný, nikdy nepadaj medzi penové kocky hlavou dopredu!

  Bagjump

  Bagjump

  Lietaj a dopadni, ako skutočný kaskadér! Bagjump je taký freestyle nástroj, v prípade ktorého po svojom skoku sa tvoj dopad uskutočňuje do bezpečného nástroja so vzduchovými perinami. Bagjump sme v Cyberjumpe kombinovali s trampolínou a pódiom, pre vychutnanie si skutočného zážitku lietania, bez rizík. Dbaj na to, aby si pristál na svojom chrbte alebo zadku, nikdy nie na svojej hlave alebo nohách!

  Interaktívna stena

  Interaktívna stena

  To je skutočne dobrá sranda! Poľuj na svetlá, rozsvecujúce sa na stene a rozvíjaj svoje reflexy! Ak sa lampa rozsvieti vysoko, nezúfaj, pomocou trampolíny umiestnenej pri spodku steny môžeš vyskočiť do skutočne nepredstaviteľných výšin, preto nebude lampa, ktorú by si nedokázal odloviť. Zmerajte svoju šikovnosť a rýchlosť so svojimi priateľmi! Kto bude šampiónom lovu svetiel Cyberjump?

  Wipe out trampolína

  Wipe out trampolína

  Buď to ty, kto zostane najdlhšie stáť na dráhe!

  Dávaj si pozor, lebo cieľom otáčajúcich sa tyčí je to, aby ťa čím skôr dostali z tvojich nôh.

  Pomocou trampolíny preskoč pohybujúcu sa tyč, alebo ak vieš, zohni sa pod ňu!

  Neboj sa, ak ťa tyč trafí, nebude to bolieť, nanajvýš ťa bude bolieť to, že si vypadol z kola.

  Trapéza

  Trapéza

  Chceš sa stať kráľom vzduchu? Lietať tak, ako vzdušní artisti v cirkuse? Teraz si to môžeš vyskúšať, aký si smelý, keď treba skočiť. Ale samozrejme, netreba sa veľmi zľaknúť. Keď pustíš tyč trapézy, na tvoj dopad čaká obrovský Bagjump vankúš, plný vzduchu. Aj tu dávaj pozor, aby si nikdy nepristával hlavou dopredu, alebo na svoje nohy. Do mäkkého vzdušného vankúša padaj vždy na svoj chrbát alebo zadok!

  Stena na lezenie

  Stena na lezenie

  Na stenu na lezenie postavenú v trampolínovom parku Cyberjump môžeš vyliezť aj bez istiaceho lana. Nie je problém, ak sa Ti nepodarí vyliezť a spadneš. Pri dopade totiž padáš do mäkkej penovej jamy, preto sa ti určite nič nestane. Skúšaj chmaty, lez do všetkých smerov a keď si sa unavil, hoď sa do penového bazéna.

   

  Naše ďalšie služby

  Cyberjump Bistro

  Cyberjump bystro v rámci otváracej doby očakáva svojich ctených hostí chutnými a rýchlo pripravenými jedlami a so zdravými smoothie turmixami.

  VIAC...

  Cyberjump Lounge

  Pre našich hostí čakajúcich na svojich príbuzných alebo na svoj vlastný termín sme vytvorili príjemnú lounge oblasť. Tu môže čakať ktokoľvek aj bez zakúpenia si vstupenky. Žiadame Vás, aby ste dbali na čistotu lounge priestoru, aby sa vedel každý zdržiavať v priestoroch lounge za kultúrnych okolností.

  MIESTO PRE PODUJATIA

  Aj v priestoroch Cyberjump sa nachádza miestnosť pre podujatia pozostávajúca z 12 stolov. V týchto priestoroch sa usporadúvaj narodeninové party v parku, ale samozrejme je miestom na usporiadanie akéhokoľvek typu podujatia. Okolo stolov sa môže pohodlne posadiť 10-12 osôb.

  ŠATNE

  Naši hosťom poskytujeme možnosť na pohodlné prezlečenie sa, alebo trebárs aby sa osprchovali, v kultúrnom prostredí, v separovaných šatniach.

  Na webovej stránke používame cookis, aby sme mohli za bezpečného prehľadávania poskytovať najlepšie užívateľské vlastnosti. Podrobný popis
  SÚHLASÍM
  © 2017 Cyberjump. All Rights Reserved.